Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Sieviete — tu skaistākā no puķēm…

Drukāt

Sieviete- tu esi trausla puķe,

kuru mīlestības reibons šūpo

smaržīgos un siltos tumšos viļņos,

galvā mirdzinājot zelta kroni.

Sieviete- tu skaistākā no puķēm...

8.marts ir tā diena, kad ik viena sieviete ir pelnījusi ziedus un mīļus apskāvienus. 8.marta rīts Mākoņkalna pagasta sievietēm iesākās ar saulīti logos, putnu čivināšanu un romantisku noskaņojumu. Tas nekas, ka vēl trako ziemas spelgonis, sagriezdams puteņu vērpetes, bet gaisā un sirdīs jau jūtama pavasara tuvošanās. Jau no paša rīta īpašu sveicienu sarūpējis Rolands Kalvis, kas ar Tautas nama vadītāju Skaidrīti devās ceļā pie pagasta sievietēm, lai dāvātu mīļu smaidu, tulpju pušķīti un iepriecinātu sievietes šajā īpašajā dienā.

Svētku vakarā Mākoņkalna pagasta bibliotēkā notika pasākums par godu Starptautiskajai Sieviešu dienai, kur īpaši bija gaidīta katra sieviete. Pie svētku galda apsveikumu vārdi mijās ar muzikāliem klipiem, ko sievietēm veltījuši arī kaimiņu pagasta vīrieši. Smiekli, konkursi, tosti papildināja svētku gaisotni. Īpašais svētku viesis- Baltais Lācis Plombīrs, kurš ieradās, lai apsveiktu sievietes ar rozēm. Cik daudz emociju, svētku prieka bija redzams sieviešu acīs! Notika kopīgas dejas un fotografēšanās ar Lāci Plombīru.

Īpašu paldies gribas teikt Jeļenai Gavrilovai par jautrības uzturēšanu vakara gaitā un sagatavotajām spēlēm un konkursiem.

Visām sievietēm gribu novēlēt:

Lai jūsu sirdis būtu kā atvērta plauksta,

Kurā daudz mīlestības tauriņu nosēsties var,

Lai vienmēr šie tauriņi mīlu un laimi nestu

Un nekad nepamestu.

Mākoņkalna pagasta bibliotēkas vadītāja Ināra Smirnova