Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Izglītība

Drukāt

 

 

 

Rēzeknes novada Mākoņkalna pirmsskolas iestāde

Skolas iela 3, Mākoņkalna pagasts, LV – 4626 ,

vadītāja Vadītāja Sandra Viša mob.t. 26450437

e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

   Mākoņkalna pirmsskolas izglītības iestāde tika atvērta 1975.gada septembrī, bet bērnu trūkuma dēļ 1999.gada maijā tika slēgta. Reorganizējot skolu bērnudārzs uzsāka savu darbību 2009.gada septembrī. Patreiz tas aizņem ēkas otro stāvu.

   Iestādi apmeklē 14 audzēkņi no 1,5- 7.gadu vecumam. Mācību valoda –latviešu.

   Izglītības iestādes pedagoģiskais darbs organizēts pamatojoties uz licencētu IZM Vispārējo pirmsskolas izglītības programmu. Programmas kods 0101 11 11

   Iestāde strādā piecas dienas nedēļā no pulksten 7:30 – 16:30

 Mūsu mērķis:

   Pilnveidot bērnu , kā personību ar savu un savas tautas vērtību apziņu. Drošs, pārliecināts, mīlēts, aktīvs, radošs un krietns mazais cilvēks. Vēlamies , lai bērnudārzs ir drošas, labas un siltas „otrās mājas” mūsu audzēkņiem, lai bērni pie mums  bērnudārzā jūtas gaidīti, aprūpēti, lai viņu dzīve šeit rit interesanti

Mūsu uzdevums:

  Stiprināt bērna patstāvību caur ētisko, estētisko, intelektuālo un fizisko aktivitāti. Kur bērni caur spēli un praktisku nodarbošanos, pakāpeniski iepazīst kopā ar pieaugušajiem Latviešu nacionālo kultūru , latvisko dzīvesziņu un pasaules skatījumu.

   Iestādē strādā radoši un zinoši pedagogi. Ir laba sadarbība arī ar bērnu vecākiem. Kopā tiek rīkotas dažādas tematiskās izstādes  un pasākumi:

  • Rudens veltes
  • Bērnu darbu izstādes
  • Ziedu kompozīciju izstādes
  • Tematiskās pēcpusdienas
  • Sporta svētki un veselības dienas
  •  Leļļu teātru izrādes

    Tiek svinēti arī gadskārtu ierašu svētki- Miķeļi, Mārtiņi, Ziemassvētki, Sveču diena, Meteņi, Lieldienas, Zinību diena, Valsts svētki, Mātes diena.

    Piedalāmies arī novada rīkotajos pasākumos.