Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Mākoņkalna pagasta jauniešiem pieejams jauns un mūsdienīgs inventārs

Drukāt

Brīvā laika pavadīšanas centrs “Strops” sadarbībā ar biedrību “Rāznas Nacionālā parka biedrība ” realizējuši jaunatnes inventāra iegādes projektu, kuru  katru pavasari izsludina  Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde.

Projekta “Pārgājieni dabā veselīga dzīvesveida veicināšanai” ietvaros tika iegādātas jaunas teltis, pašpiepūšamie tūristu paklājiņi, odu atbaidīšanas lampa, lampas ar iebūvētu akumulatoru, panna ēdienu pagatavošanai ārpus telpas un dažas sporta preces.

Strādājot pie  projekta galvenokārt ņemam vēra mūsu pagasta esošo un topošo jauniešu intereses. Ainaviski skati apkārt mums mudina ceļot pa Mākoņkalna pagasta skaistākajām vietām, meklēt skaistus dabas objektus, iepazīsties ar ezeriem apkārt mums. Projekts tika realizēts lai mūsu velobraucieni un pārgājieni ar jauniešiem un bērniem  būtu vēl aizraujošāki, izzinoši un lietderīgi.

Aicinām jauniešus izzinoši, lietderīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku !

Brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja

 un projekta koordinatore Jekaterina Itkača