Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Vasaras nometne bērniem Mākoņkalna pagastā

Drukāt

Sadarbojoties ar Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldi un biedrību “Esi vasals” atvadas no 2021. gada vasaras Rēzeknes novada pašvaldības bērniem un jauniešiem kļuva īpaši radošas, izzinošas un siltu emociju pilnas. No 27. līdz 31. augustam  Mākoņkalna pagastā tika realizēts viens no Izglītības pārvaldes finansētajiem  jaunatnes nometņu projektiem -“ES esmu daļa no KOMANDAS”.

Es esmu daļa no komandas! Komandai ir spēks. Tik svarīgi mūsu bērniem, jauniešiem prast strādāt  komandā! Nebaidīties rīkoties, pieņemt lēmumus, izteikties, ņemt atbildību un sadzirdēt visus komandas dalībniekus. Katrs nometnes  dalībnieks ir vienas lielas komandas daļa!

Iespēja būt komandas sastāvā tika dota 30 Rēzeknes novada bērniem. Piecas dienas visas nometnes aktivitātes tika veiktas ar mērķi apvienot dažāda vecuma, interešu, fiziskās sagatavotības bērnus. Ekskursija uz lauku sētu, iepazīšanās ar senām lauku tradīcijām, dažādas radošās darbnīcas, aizraujošas meistarklases, daudz laika pavadīts svaigā gaisā,  interesantas nodarbības ar speciālistiem, uzdevumi. Pats galvenais- darbs komandā,  tas viss palīdzēja mums sasniegt izvirzītos mērķus.

Prieks bija vērot, ka bērni aizraujoši piedalās visās aktivitātēs, palīdz un atbalsta cits citu. Dalība nometnē daudziem bērniem bija pirmoreiz, un prieks, ka šis laiks interesanti, saturīgi, izzinoši un pozitīvi pavadīts kopā vienā komandā.

Paldies Mākoņkalna pagasta pārvaldei par sniegto atbalstu!

Teksts un foto : Jekaterina Itkača, nometnes koordinatore,

brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja