Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Ir patīkami dzīvot tīrā un koptā vidē

Drukāt

,,Skrien zaļi Rēzeknes novadā!’’
 “Latvijai būt zaļai”
 “Par zaļu Latviju!”
 ”Mainām Latviju, maināmies paši!” …
Katru gadu dažādas sabiedriskās organizācijas un valsts iestādes aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties pasākumos, saistītos ar teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbiem.  Ir patiess prieks, ka Latvijas iedzīvotāji  aktīvi piedalās rīkotās talkās, dalās ar saviem panākumiem sociālajos tīklos- tādejādi, mudinādami arī citus ņemt maisus, grābekļus un cimdus.

Ar pirmajiem siltajiem saules stariem Mākoņkalna pagasta čaklie iedzīvotāji centīgi kārto pagalmus, dārzus. Vāc sausās lapas, zāģē vecos  krūmus, izveido jaunas košas puķu dobes, tīra ūdenstilpes. Rāznas ezera krasti kļūst tīrāki. 

Kā jau katru gadu, pateicoties  pagasta pārvaldei un algoto pagaidu sabiedrisko darbu strādniekiem, jau savlaicīgi tika savākti atkritumi pagasta ceļu malās- cerams, uz ilgu laiku!  Pagasta  paši jaunākie iedzīvotāji aktīvi piedalās plogingā- akcijā, kas rīkota sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldības izglītības pārvaldi  un SIA ALAAS.

Iesākti labiekārtošanas darbi teritorijā uz Rāznas un Mākoņkalna ielas krustojuma. Pabeigti  Līgo ielas apgaismojuma darbi - uzstādīti jaunie stabi. Projekta “Mākoņkalna pagasta pozitīva tēla veidošana” ietvaros iegādāti  karogu stiprinājumi, valsts karogi un karogi ar speciāli izveidotu apdruku.  

Paldies Mākoņkalna pagasta iedzīvotajiem par cieņu un atbildību pret vietu, kur mēs dzīvojam! Ir patīkami dzīvot tīrā un koptā vidē. Cienīsim cits cita darbu un laiku!

Jekaterina Itkača, Brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja

Mākoņkalna pagasta iedzīvotāju foto