Mākoņkalna pagastā realizēts jaunatnes inventāra iegādes projekts

Drukāt

Mākoņkalna pagasta brīvā laika pavadīšanas centrā “Strops” realizēts inventāra iegādes projekts “Sports un aktīvā atpūta mūsu bērniem un jauniešiem”.

Lai popularizētu bērnu un jauniešu starpā aktīvo un sportisko dzīves veidu, iegādāts nepieciešamais sporta inventārs – badmintona komplekts, galda tenisa bumbiņas, šautriņu komplekts, volejbola tīkls, gumiju komplekts fitnesa nodarbībām, masāžas paklājiņš un spilvens jogas nodarbībām. Centra “Strops” apmeklētāju ērtībām tika pasūtīti divi soliņi. Centra teritorijā bērnu rotaļām ir uzstādīta smilšu kaste ar vāku. Mazākajiem sportistiem ierīkots sporta stūrītis ar drošu no koka darinātu zviedru sienu, trepēm un riņķiem komplektā, kā arī aizsargājošo grīdas paklāju. Iegādāta populārā spēle Jenga tornis XXL izmērā.

Iegādātais inventārs jau tiek aktīvi izmantots centra ikdienas dzīvē, kā arī tas būs lielisks papildinājums jebkurai nodarbībai, sporta aktivitātei, individuālajām sporta nodarbībām.

Projekts tika finansēts, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldei un biedrībai “Rāznas nacionālā parka biedrība”.

Teksts un foto: Jekaterina Itkača,
brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja