Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Latvijas Republikas Proklamēšanas 101. gadadiena

Drukāt

Dzimtene mana mēs mūžam sieti vienā mezglā ar vienu dvēseli uz pusēm. Dzimtene mana ar zilo ezeru dzelmi un paklanu tālajām balsīm. 
Dzimtene mana Latvija ar sarkanbaltsarkano karogu un ar lūgšanu “Dievs svētij, Latviju!” Ar šiem vārdiem 18. novembra pievakarē Mākoņkalna
tautas nams, pulcēja pagasta iedzīvotājus uz svētku koncertu par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 101. gadadienai.
        Skatītājus ar priekšnesumiem priecēja Mākoņkalna vokālais ansamblis ar tik sen zināmām un mīļām dziesmām par dzimteni un tās likteni.
Līnijdeju grupa “Super Star” savu mīlestību Latvijai izdejoja deju soļos. Saksofona skaņas vijās kopā ar dzejas pantiem jaunāko pagasta iedzīvotāju priekšnesumos.
        Koncerta laikā tika apbalvoti un godināti pieci pagasta iedzīvotāji. Pateicības rakstus un apbalvojumu pasniedza par kopējo ieguldījumu pagasta dzīvē un tā attīstībā.
         Koncerta beigu daļā ar ziediem, dāvanām un laba vēlējumiem tika sveikti pagasta pilngadnieki.  
         Noslēguma dziesmai izskanot, skatītāji un dalībnieki tika aicināti uz svētku torti.

Paldies visiem dalībniekiem, kā arī skatītājiem, kuri bija kopā Latvijas svētkos!

Mākoņkalna tautas nama vadītāja S.Beitāne

Foto: L.Kudrjavceva