Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Īstenots projekts ”Mēs dzimtajā novadā “

Drukāt

Mākoņkalna pagastā no 22.jūlija – 26. jūlijam tika īstenots Rēzeknes novada atbalstītais nometņu un neformālo apmācību projekts ”Mēs dzimtajā novadā “. Nometne norisinājās Mākoņkalna pagastā , kurā piedalījās 15 jaunieši vecuma grupā no 11-20 gadiem .

Vienas nedēļas gaitā jauniešiem tika organizētas nodarbības uz tēmu - biznesa iespējas dzimtajā Rēzeknes novadā, ka arī atklātais dialogs  ar vieslektori -  M. Hartmani.

Fotoizstādes sagatavošanas darbi - fotogrāfiju  atlase, druka un noformējums. Radošā darbnīca- kopā ar bērniem izgatavojām foto rāmīšus plānotajai izstādei.

 Pagasta bērniem bija unikāla iespēja apmeklēt Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonu. Katram jaunietim bija iespēja uzdod jautājumus par militāro karjeru Latvijas armijā, kā arī nolikt Latvijas armijas karavīra normatīvus.

Velobraucienā Lipuški – Maltečkas upe – Lipuški laikā mēs pārbaudījām grības spēku un izturību. Bija arī  tik gaidīts pārgājiens līdz  Malukštai ar nakšņošanu. Jauniešiem bija lieliska iespēja kopīgi gatavot vakariņas, spēlēt aktīvas  spēles svaigā gaisā un sildīties pie ugunskura.  

Kopā ar jauniešiem pavadītais laiks bija lietderīgs un saturīgs.

                                                                                                              Brīvā laika pavadīšanas centra “Strops” vadītāja Jekaterina Itkača