Nav laika novecot

Drukāt

    Izskanējusi diena, kas visu Mākoņkalna novada aktīvākās māmiņas, bērniņus un seniorus vienoja krāšņā iespaidiem un pārdzīvojumiem bagātā pasākumā. Diena, kas dod pacēlumu dvēselei, prieku, lepnumu, gandarījumu un protams, satraukumu, jo esi skaista sarīkojuma dalībnieks un vari apliecināt sevi un padalīties ar citiem. Diena, kad mazi un lieli visi kā skudriņas satecējuši pasākumos.

    Vispirms 7. Maijā pulksten 14.00 bija māmiņu diena un pēc tam pulksten 16. 00 pensionāru pēcpusdiena. Mūzika, dziesmas, dejas un tērpu krāšņums reibināja acis un galvu. Šķiet, ka ar katru sarīkojumu kļūstam bagātāki- kontaktējoties ar cilvēkiem.

     Māmiņu dienā uzstājas paši mazākie apmeklētāji- bērnudārza audzēkni, gan pamatskolas un mūsu „Oāzes” skolēni. Skaisti dziedāja, spēlēja saksafonu Matīs Šķesters, viņš mācās vēl pirmo gadu Maltas mūzikas skolā, bet nu jau spēlē patīkami. Uzstājās ciemiņi no Kantiniekiem. Dejoja un izrādīja smieklīgu skeču. Mammas to ir pelnījušas, jo viņas mums ir dāvinājušas pašu galveno- dzīvību un rūpējušās par mums ar mīlestību. Bērni vecākiem ir paši svarīgākie pasaulē un agri vai vēlu mums tas būtu jāsaprot. Dažkārt tāda nojausma nāk prātā tikai tad, kad paši esam vecāki un saprātīgāki, vai arī tad, kad ir jau par vēlu….

     Uz atpūtas pēcpusdienu pulcējās seniori. Uzstājās mūsu deju kolektīvs „Superstar”-vadītāja Inta Gribuste. Protams koncertu atklāja kluba vadītāja Skaidrīte Beitāne. Programmu pieteica vienmēr laipna un smaidīga Kristīne Pokule. Apaļo gadu jubilārus apsveica ar puķēm un aktīvākos arī ar pateicībām un suvenīriem. Katram nolasīja horoskopu, kurā kurš dzimis. Skanēja joki, pēc koncerta vadījām sarunās, dejojām dzīvās mūzikas pavadījumā. Paldies lieliskajai muzikantei Inārai Smirnovai. Svētki beidzās vakarā. Par pasākumu sirsnīgi pateicamies Mākoņkalna pagasta pārvaldei, pateicamies visiem, kuri bija ar mums, ka vismaz uz dažām stundām lika mums aizmirst ikdiena rūpes.

         Paldies.                    Vanda Zaremba. 

Galerija...