Marts centrā “Strops”

Drukāt

Marts centrā “Strops” pagāja ar dažādām radošām aktivitātēm.

 Sievietes varēja apmeklēt dekupāžas radošo darbnīcu, kuras laikā tika izdekorēti līdzi paņemtie māla podiņi un stikla trauki, vāzes, šķīvji. Dekupāžas darbnīca atkārtojās divas nodarbības un tās dalībniecēm ir vēlme vēl kādreiz pastrādāt šajā tehnikā.

Bērniem bija iespēja radoši darboties gan pulciņu laikā zīmējot un gleznojot un veidojot darbiņus saistībā ar Lieldienu tematiku gan darbojoties pavasara skolas brīvlaika nedēļā.

Skolas brīvlaika nedēļā bērni aktīvi pavadīja savu brīvo laiku, apmeklēja radošās darbnīcas: “Ligzdiņu veidošana”, “Vistiņas no siena”, “ Kulinārija- cepumu žagariņi cepšana”,  “ Lieldienu dekors- Ola”, skatījās multfilmas un dejoja diskotēkā.

Divi jaunieši no mūsu pagasta, kuri marta sākumā bija aizbraukuši uz Ilzeskalna pagasta novusa čempionātu un ieguva tur godalgotās pirmās vietas jauniešu kategorijā zēnu un meiteņu grupās.

Vēl centra  aktīvākie bērni nāca uz leļļu teātra un dejošanas mēģinājumiem un gatavojās pasākumam “Centram Strops 1 gadiņš”, kurš bija plānots aprīļa sākumā.

Pieaugušo rokdarbnieču pulciņa dalībnieces piedalījās Rēzeknes novada rokdarbnieču akcijā “ Radīsim sirds siltumu”, kur tamborēja un adīja nelielus kvadrātiņus no kuriem tiks darināts kopīgs musturdeķis un tas tiks dāvāts un būs apskatāms Rēzeknes Kultūrvēstures muzejam. Vēl rokdarbnieces veidoja Lieldienu groziņus.

Galerija...