Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Ziemassvētku vakars Mākoņkalna tautas namā

Drukāt

Nāc, māsiņa, ciemoties

Ziemassvētku vakarā:

Būs pupiņas, būs zirnīši,

Būs cūciņas šņukurītis.

                                ( Latv. t. dz.)

                Baltajā, diezgan aukstajā Ziemassvētku vakarā Lipušku ciemata iedzīvotāji un tuvāki un tālāki ciemiņi pulcējās tautas namā, lai noskatītos Mākoņkalna TN pašdarbības kolektīvu sagatavotu uzvedumu „Pie zīlnieces”.

                Svētku koncerts sākās liriskās noskaņās ar A. Božas dziesmu „Iedegsim sveces”, novēlot visiem- gan klātesošajiem, gan tiem, kas svētku vakaru pavada mājās vai citur- sajust iedegto sveču gaišumu un siltumu savās sirdīs visa nākamā gada garumā. Vakara gaitā tika rādīts dramatiskā kolektīva „Raudive” iestudēts humoristisks uzvedums „Pie zīlnieces” par aktuālā mūsdienu sadzīves problēmām, kur dažādās raksturlomās iejutās aktieri; Inta Gribuste, Ingus Trūlis, Modris Trūlis, Guntars Škesters, Zane un Kristīne Pokules. Uzveduma starplaikos skatītājiem bija iespēja baudīt līnijdeju grupas „Super Star” un vīru vokālā ansambļa priekšnesumus, kā arī iesaistīties Ziemassvētku tradīcijas apzinošajās aktivitātēs

                Pēc koncerta visi tika aicināti izdejoties diskoballē.

Galarija...