Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Pagasta Ziņas

Drukāt

Šovasar pārmaiņas sagaidīja ēka Skolas ielā 3, jo tika veikta atlikušo veco  logu nomaiņa. Logus nomainīja gan bērnudārza sagatavošanas grupas un tām pieguļošajās sanitārajās telpās, gan guļamistabas telpā, kā arī Mākoņkalna ciema bibliotēkā. Jācer, ka jaunie logi palīdzēs taupīt siltumenerģiju, un, uzturoties šajā ēkā , vējainajā,  aukstajā  rudens un ziemas  sezonas  laikā nevajadzēs ģērbt siltāku apģērbu.

Līdz ar logu nomaiņu, bibliotēkā tika veikts arī neliels kosmētiskais remonts- atsvaidzināts sienu krāsojums. Bibliotēkas apmeklētāji tagad varēs  gūt prieku ,ieejot siltās, mājīgās telpās, lai izvēlētos sev tīkamākos darbus lasīšanai, ieskatītos e- pastā vai sameklētu sev vajadzīgo informāciju.

Sociālie pakalpojumi.

Rēzeknes novada iedzīvotājiem, lai saņemtu visa veida sociālos pakalpojumus un informāciju par sociālo palīdzību, jāgriežas pie sociālajiem darbiniekiem pagastu pārvaldēs.Mākoņkalna pagastā:telf.64646741 vai mob:26562755(Ingus Trūlis)

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Agādinājums:Mākoņkalna pagastā darbojas-Mākoņkalna pagasta iedzīvotāju Konsultatīvā padome.

  Savas atsauksmes, ierosinājumus, kas neapmierina un informācijas -iedzīvotāji var izteikt personīgi, iesūtīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstāt pagasta pārvaldes pastkastītē.

   Brīdinājums:Pamatojoties uz Rēzeknes novada pašvaldības Mākoņkalna pagasta pārvaldes norēķinu informāciju,daudzi komunālo pakalpojumu saņēmēji neveic norēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem,tas pats notiek arī ar zemes nomas maksu.Lūdzam apmaksāt parādus līdz 15.septembrim 2014 gada.