Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”)

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, kvalitāti un nodrošinātu tās teicamu darbību.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs

Drukāt

 

 
 
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Rēzeknes konsultāciju birojs martā un aprīlī īstenos informatīvo semināru ciklu Rēzeknes un Viļānu novadu pagastos. Lauku iedzīvotājiem tiks sniegta svarīga informācija par ES tiešajiem maksājumiem, tai skaitā par lauku bloku precizēšanu, lauksaimniecības zemju apsekošanu, agrovides pasākumiem, zemes īpašuma tiesību apliecinošajiem dokumentiem. Tiks skaidrotas nodokļu un grāmatvedības uzskaiti reglamentējošo aktu prasības, kas stājās spēkā 2014.gada 1.janvārī, kā arī tiks pastāstīts par aktualitātēm saistībā ar valsts atbalstu lauksaimniecībai un finanšu piesaistes iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai laukos.

08.04.2014.

Mākoņkalns

Semināru sākums pl.10:00.

Plašāka informācija pieejama LLKC Rēzeknes konsultāciju birojā (Dārzu ielā 7a, Rēzeknē, 303. vai 304.kab.t.64625254), kā arī pie lauku attīstības konsultantiem pagastos.

 

Informāciju sagatavoja:

Daina Butlere,

LLKC Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultante